Od autorki:
Bardzo chciałam was przeprosić za usterki na moim blogu. Nie wiem jak to się stało ale z powodów technicznych przy publikowaniu 25 rozdziału usuneło mi połowę tekstu. Przepraszam jeszcze raz.
Przy okazji chciałam was zapytać czy podobają wam się zmiany jakie wprowadziłam.
*wygląd bloga.
* oraz to iż staram się udostępniać rozdziały co 3-5 dni.
Proszę jeszcze o to byście komentowali dla mnie to naprawdę ważne, chce poznać wasze zdanie. Nie zmuszam, proszę.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz